info@csc.lt

+370 5 210 1790

/

pagalba@csc.lt

119, +370 5 205 5117

TravelSim paslauga

TravelSim - tarptautinio mobiliojo ryšio SIM kortelė

TravelSim – tarptautinio mobiliojo ryšio SIM kortelė su ypač palankiais tarptautiniais ir tarptinkliniais tarifais užsienyje. TravelSim paslauga leidžia dažnai keliaujantiems žmonėms iki 85 % sumažinti savo tarptautinio mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą bei  užtikrina puikią ryšio kokybę kad ir kurioje pasaulio vietoje bebūtumėte.

 

Daugiau informacijos galite rasti tinklapyje www.travelsim.lt.

 

 TravelSim kortelė

Klasikinė TravelSim kortelė, suteikianti unikalią galimybę bendravimo itin palankiais tarptautiniais tarifais. Taip pat yra galimybė pasirinkti TravelSim+USA kortelę, kuri leis sutaupyti keliaujant Amerikoje ir Azijoje.

TravelSim EUROSIM kortelė

TravelSim kortelė su geresniais įkainiais Europoje ir veikianti Europos ir NVS šalyse be atskambinimo (angl. CallBack Free) funkcijos.

TravelSim Interneto kortelė

Interneto kortelė su geresniais įkainiais duomenų perdavimui visame pasaulyje skirta aktyviai interneto paslaugomis besinaudojantiems ir dažnai užsienyje besilankantiems klientams.

TravelSim M2M kortelė

TravelSim M2M – tai kortelė, kuri yra naudojama duomenų tarp skirtingų įrenginių perdavimui GPRS/WiFi ar kito ryšio pagalba (pavyzdžiui, GPS sekimo įrangos pagalba).