info@csc.lt

+370 5 210 1790

/

pagalba@csc.lt

119, +370 5 205 5117

Mobiliojo ryšio paslaugų planai

CSC TELECOM siūlo pasirinkti mokėjimo planus pagal Jūsų poreikius:

1

* nuolaida taikoma pasirašius terminuotą, ne trumpesnę kaip 18 mėnesių sutartį

Papildomi paslaugų planai norintiems sumažinti įkainius konkrečioms pokalbių kryptims ar SMS pranešimams

2

* akcija, nuolaidos galioja pasirašant terminuotą nurodyto termino sutartį.

 

Pastabos: Skambučiai apvalinami minutės tikslumu. Neišnaudotos nemokamos minutės nėra perkeliamos į kitą ataskaitinį laikotarpį. Į minimalų mėnesinį mokestį įskaičiuojamas prie plano nurodytas minučių kiekis į visus Lietuvos tinklus. Į minimalų mėnesinį mokestį neįskaičiuojami mokesčiai: už pokalbius, viršijus nemokamų minučių kiekį, tarptinklinio ir tarptautinio ryšio paslaugos, informacinio ir pramoginio turinio paslaugos, duomenų perdavimas, SMS ir MMS pranešimai, pranešimai ir pokalbiai padidinto tarifo numeriais, paslaugų bei administraciniai mokesčiai ir pan.

 

Kitų paslaugų įkainiai:

SMS pranešimai į Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalis privatiems klientams kainuoja 0,07 €/SMS su PVM, į kitus tarptautinius tinklus – 0,15 €/SMS su PVM, MMS pranešimų perdavimas Lietuvoje -0,30 €/MMS su PVM.
SMS pranešimai verslo klientams kainuoja į visus tarptautinius tinklus – 0,1101 €/SMS, MMS pranešimų perdavimas Lietuvoje -0,2462 €/MMS.

Kortelės aktyvavimo mokestis – 2,90 €/SIM,

Vietinių pokalbių, duomenų perdavimo ar trumpųjų pranešimo plano keitimo mokestis – 2,90 €/SIM.

GPRS mobilaus interneto planai telefonui

3

* nuolaida pritaikoma pasirašant terminuotą, ne trumpesnę kaip 18 mėnesių sutartį.

 

Papildomo megabaito (MB) kaina 0,0100 €. Mokėjimo planuose nurodytos kainos galioja duomenų perdavimui Lietuvoje. Šiais planais galima naudotis kaip duomenų perdavimui telefone, taip ir su GPRS/3G/4G/LTE modemu.

 

GPRS mobilaus NERIBOTO interneto planai MODEMUI

4

*  nuolaida pritaikoma pasirašant terminuotą, ne trumpesnę kaip 18 mėnesių sutartį.

 

Viršijus nurodytą duomenų planą limitą duomenų perdavimas neribojamas, tačiau ribojamas perdavimo greitis iki 64kBit/s ikieinamojo mėnesio pabaigos. Duomenų apvalinimas kas 11 KB. Mokėjimo planuose nurodytos kainos galioja duomenų perdavimui Lietuvoje. Šiais planais galima naudotis TIK duomenų perdavimui GPRS/3G/4G/LTE modemo pagalba.

 

Tarptautinių pokalbių planai