info@csc.lt

+370 5 210 1790

/

pagalba@csc.lt

119, +370 5 205 5117

Cloud SIP linija

Cloud SIP linija - tai šiuolaikiška klasikinės telefono linijos alternatyva

Technologijos lankstumas ir universalumas suteikia galimybę naudotis papildomomis paslaugomis bei padeda nepaisyti vietos apribojimų norint naudotis patikimu ir nebrangiu ryšiu.Patikimumas ir kokybė

CSC TELECOM duomenų serveriai yra saugomi saugiuose duomenų centruose, kurie padeda užtikrinti saugumą ir nepertraukiamą paslaugų veikimą ir leidžia mums pasiūlyti kokybiškus IP telefonijos sprendimus. CSC TELECOM kaip paslaugos teikėjas yra atsakingas už Cloud paslaugų saugumą.

Telekomunikacinių išlaidų optimizavimas

Jums nereiks pirkti papildomos įrangos, serverių ar stočių. Tam, kad galėtume pajungti IP telefoniją Jūsų biure, reikalinga tik interneto prieiga.  Cloud SIP linijos sprendimai taip pat gali būti skirti kompanijoms, kurios naudojasi tik mobiliojo ryšio paslaugomis ir kurioms reikalingas įeinančių skambučių paskirstymas tarp darbuotojų.

Ryšio priemonių sujungimas į vieningą sistemą

Naudodami Cloud PBX MobileControl ir DеsktopControl programas galėsite fiksuotojo, mobiliojo ryšio telefonus ir kompiuterio sujungti į vieningą sistemą. Taip pat turėsite galimybę naudotis kompanijos telefonų knyga visuose savo turimuose įrenginiuose, nukreipti skambučius tiek į fiksuotojo, tiek į mobiliojo ryšio telefoną.

Pokalbių įrašymas

Norėdami pagerinti klientų aptarnavimo kokybę kompanijoje ir mokyti naujus ar esamus darbuotojus, naudokite pokalbių įrašymą ir jų analizę. Pokalbių įrašus taip pat gali naudoti sprendžiant ginčytinas situacijas.