info@csc.lt

+370 5 210 1790

/

pagalba@csc.lt

119, +370 5 205 5117

Cloud PBX paslauga

Cloud PBX privalumai

Cloud PBX sprendimai suteikia galimybę greitai ir patogiai, naudojantis interneto prieiga, įdiegti telefonijos paslaugas Jūsų biure. Norint naudotis Cloud PBX paslaugomis Jums tereikia turėti interneto prieigą į kurią pajungus Jūsų telefonus, jais iš karto galėsite naudotis.

Greitas ir patogus virtualaus IP PBX diegimo procesas

Įranga yra saugoma duomenų centre, o virtualaus IP PBX diegimas vykdomas per tinklapį https://centrex.csc.lt. Mūsų specialistai sukonfigūruos virtualųjį IP PBX’ą ir IP telefoniją pagal Jūsų nurodytus parametrus, taip pat įdiegs IP telefonus Jūsų darbo vietose.

Patogus telefonijos valdymas

Telefonų konfigūravimas, naujų vartotojų įtraukimas ir nustatymų pakeitimai galimi MobileControl programoje ir tinklapyje https://centrex.csc.lt, taip pat pakeitimus gali atlikti CSC TELECOM darbuotojai, kuriems galite paskambinti techninės pagalbos telefonu 119 (skambinant iš CSC TLELECOM tinklo) arba 852055117 (skambinant iš kitų operatorių tinklų). Administratorius turi teises valdyti kiekvieno darbuotojo telefono nustatymus. Taip pat yra galimybė sukurti individualią prieigą prie tinklapio kiekvienam darbuotojui, kur jis galės peržvelgti ir valdyti savo telefono nustatymus.

Itin paprastas telefono perkėlimas į kitą darbo vietą

Jei darbuotojui prireikia persikelti į kitą darbo vietą, užtenka pajungti telefoną į kompanijos interneto tinklą naujoje darbo vietoje ir telefonas veiks.