info@csc.lt

+370 5 210 1790

/

pagalba@csc.lt

119, +370 5 205 5117

Cloud PBX paslauga


Cloud PBX atitinka visus šiuolaikinių telefonijos sistemų reikalavimus. Telefonijos sprendimai ir funkcionalumai, kurie anksčiau pasižymėjo aukšta kaina ir dėl to buvo prieinami tik kai kurioms kompanijoms, dabar prieinami visiems CSC TELECOM klientams.

 

Standartinės telefonų stoties funkcionalumai:

  • Trumpoji numeracija;
  • Skambučių peradresavimas;
  • Laukimo režimas (antra linija);
  • Numerio nerodymas (anoniminis skambutis);
  • Skambučių draudimas;
  • Skambučių nukreipimas.

Papildomi funkcionalumai:
Telefonijos valdymas per web sąsają

Naudojant portalą https://centrex.csc.lt galima valdyti virtualios telefonų stoties ir visų telefono numerių nustatymus (pridedamas vartotojo valdovas). Sistemą gali valdyti tiek IT administratorius, tiek ir patys darbuotojai, kuriems galima sukurti atskirus prisijungimus.

Desktop Control

Programą DesktopControl, skirtą Windows ir MAC operacinėms sistemoms, galite parsisiųsti iš https://centrex.csc.lt. Programoje įdiegta kompanijos telefonų knyga, taip pat jos pagalba galite keisti darbinio telefono nustatymus ir skambinti per internetinę prieigą (pavyzdžiui, būdami komandiruotėje užsienyje).

Kalendorius

Su kalendoriumi Jūs galėsite lengvai planuoti savo darbo laiką, iš anksto informuoti klientus apie darbo grafiko pasikeitimus, naudogami balso pašto pranešius. Išklausęs balso pašto pranešimą klientas turi galimybę palikti savo kontaktinius duomenis, kuriais būtų galima perskambinti darbo metu.

Skambučių ataskaitos

Įeinančių, išeinančių ir praleistų skambučių ataskaitos (skambučio laikas, skambučio trukmė ir kita informacija).

Balso paštas

Jei skambutis neatsiliepiamas, skambinantysis gali palikti balso pranešimą, kuris yra persiunčiamas į elektroninį paštą. Jūs galite perskambinti klientui vėliau, Jums ar klientui patogiu laiku.

Konferencija

Konferencijoje galima naudoti darbinius, mobilius telefonus, kompiuterinius (programinius) telefonus, konferencinius įrenginius. Konferenciją galima organizuoti dviem būdais: pirmuoju atveju visi konferencijos dalyviai surenka konkretų numerį ir įveda sutartą PIN kodą, antruoju atveju - konferencijos administratorius pats prideda visus konferencijos dalyvius.

Mobile Control

MobileControl programėlę galite parsisiųsti iš App Store arba Play Store. Parsisiuntę programą Jūs iš karto turėsite priėjimą prie kompanijos telefonų knygos. Su programos pagalba galėsite atlikti skambučius naudodami internetinę prieigą, o tai padeda sumažinti tarptautinių pokalbių ir roumingo skambučių kainas. Jei pamiršote padaryti peradresavimą būdami Lietuvos teritorijoje, tai galite padaryti su MobileControl nustatymų pagalba.

Įmonės telefonų knyga

Bendra telefonų knyga su visais kontaktiniais darbuotojų duomenimis, kuriuos galima rasti mobilioje laikmenoje ir kompiuterinėje programoje.

Paralelinis skambutis

Skambutis ateina vienu metu į mobilųjį ir fiksuotąjį telefoną. Net nebūdami biure Jūs turėsite galimybę atsiliepti į skambučius, kurie ateina į Jūsų darbinį telefoną.

Elektroninis faksas

Gaukite ir siųskite faksus be fakso aparato, naudodami tik elektroninį paštą. Kiekvienas darbuotojas gali turėti savo fakso numerį.

Cloud PBX IVR

Automatinis virtualus asistentas, kuris paskirsto įeinančius skambučius Jūsų įmonės darbuotojams pagal jų veiklos sritį.