info@csc.lt

+370 5 210 1790

/

pagalba@csc.lt

119, +370 5 205 5117

Automatinis skambintuvas

Automatinis skambintuvas

Tai telekomunikacinė paslauga, kuri automatiškai skambina nustatytam telefono numerių sąrašui ir adresatams pakėlus ragelį vykdo Jūsų pageidaujamus žemiau nurodytus funkcionalumus.

 

Automatinė skambinimo sistema gali apskambinti keliasdešimt tūkstančių Jūsų esamų ar potencialių klientų (adresatų) per vieną dieną ir ištransliuoti jiems įrašytą Jūsų balsinį pranešimą ir tam visiškai nereikia žmogiškųjų išteklių. Ypatingai tai yra efektyvu skambinant klientams turintiems fiksuoto ryšio telefonus, kurių negalima pasiekti SMS žinutėmis.

 

 Efektyvumas

Naudojant automatinę skambinimo sistemą apklausoms ar pardavimams telefonu, kai adresatui pakėlus ragelį skambutis sujungiamas su darbuotoju, Jūsų darbuotojų darbo telefonu efektyvumas bus ženkliai didesnis, nes jiems nereikės rinkti telefono numerio, klausyti telefoninio kvietimo, užimtumo signalo, gaišti laiko prie tų telefono numerių į kuriuos niekas neatsiliepia – sistema perjungs Jūsų darbuotojui tik tuos skambučius į kuriuos atsiliepė Jūsų potencialus ar esamas klientas.

Kitaip tariant, bendrausite ir rinksite duomenis tik iš pasiekiamų adresatų. Taip pat šią paslaugą galima efektyviai naudoti informacijos pateikimui vietoj SMS žinučių.

Sąnaudų taupymas

Siekiant savo informacijos sklaidos, apklausų ir pardavimų tikslų, Jums reikės dvigubai mažiau žmogiškųjų išteklių. Paprastai skambinant telefonu darbuotojai per visą savo darbo pamainą prakalba apie 20–30% savo darbo laiko, o naudojant šią sistemą pokalbių laikas išauga iki 50–75% per darbo pamainą.